INTEGRACJA, IMPREZY FIRMOWE,TURNIEJE

Paintball Arena Opole to miejsce gdzie możesz zintegrować i zmotywować swoich pracowników a także lepiej poznać Swój zespół. Dzięki przygotowanym przez nas atrakcjom i specjalnie przygotowanym scenariuszom gier, standardowa impreza firmowa, zmieni się w emocjonujące, pełne wrażeń, wydarzenie, które pozwoli na integrację Twojego zespołu i jeszcze lepszą współpracę w godzinach pracy.

Po atrakcjach na polu zapraszamy na ognisko / grilla lub skorzystanie z dostępnego na polu cateringu w specjalnie przygotowanej paintballowej chacie mieszczącej 40 osób. Istnieje również możliwość zorganizowania dojazdu na pole paintballowe dla Twojej grupy. A całą imprezę możemy dla Was udokumentować filmem lub albumem zdjęć.


Dysponujemy szeroką ofertą atrakcji, którą ogranicza jedynie wyobraźnia Klienta.

Organizujemy imprezy paintballowe i turnieje również w formule otwartej także jako element dużych wydarzeń kulturalnych jak np. Piastonalia. Co roku na naszym polu paintballowym odbywa się też otwarty turniej drużyn amatorskich o puchar Paintball Arena na który już teraz serdecznie zapraszamy. Wszelkie informacje na temat organizowanych gier i turniejów otwartych a także relacje z gier można śledzić na naszym fanpage www.facebook.pl/parenaopole

PAINTBALL ARENA NEWS

  • ZNIŻKI DLA GRUP POWYŻEJ 15 OS.

    Dla grup powyżej 15 osób Paintball Arena Opole przygotowała specjalne zniżki - zadzwoń i dowiedz się więcej!

  • NOWE ATRAKCJE NA POLU JUŻ DOSTĘPNE!

    Już od kwietnia na Paintball Arenie dostępna będzie nowa lokacja (wioska Alkastal) dla graczy dostępny jest też nasz paintballowy czołg ! Zapraszamy na Paintball Arena !