WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

Paintball Arena Opole specjalizuje się w organizacji najlepszych imprez przed "utratą wolności". Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy scenariusze, które zmienią zwykłą imprezę w wydarzenie pełne adrenaliny i sprawią, że przyszłe "Panie Młode" i przyszli "Panowie Młodzi" długo będą je wspominać. Oprócz standardowej oferty dostępnej na polu (paintball, czołg paintballowy, strzelnica, miejsce na ognisko) posiadamy również w pełni wyposażoną chatę (z kuchnią i łazienką i kominkiem) mieszczącą ok. 40 osób.

Nie boimy się spektakularnych wyzwań i jesteśmy w stanie zaplanować imprezę według Państwa pomysłu łącznie z dowiezieniem na pole, niczego nie świadomego, przyszłego nowożeńca, a także wzbogacić ofertę o atrakcje standardowo nie dostępne na polu. Na życzenie wykonujemy film wideo lub album zdjęć pokazujący jak grzecznie się bawiliście:) Oczwiście do ostatecznej i oficjalnej wersji filmu trafia to co sami zaakceptujecie :)

Ilość i rodzaj atrakcji praktycznie ogranicza jedynie Wasza wyobraźnia.

PAINTBALL ARENA NEWS

  • ZNIŻKI DLA GRUP POWYŻEJ 15 OS.

    Dla grup powyżej 15 osób Paintball Arena Opole przygotowała specjalne zniżki - zadzwoń i dowiedz się więcej!

  • NOWE ATRAKCJE NA POLU JUŻ DOSTĘPNE!

    Już od kwietnia na Paintball Arenie dostępna będzie nowa lokacja (wioska Alkastal) dla graczy dostępny jest też nasz paintballowy czołg ! Zapraszamy na Paintball Arena !